Stadion
adres pocztowy: skrytka 2772       40-357 KATOWICE 14
telefon i fax dni robocze od 9 do 16: (+48) 32 203 14 56
Partnerzy

sprawy i sprawki

■ W tym dziale pragniemy prezentować wszelkiego typu problemy związane z ideą encyklopedii piłkarskiej oraz pracą redakcji. Zamierzamy opisywać tu dyskusje, konflikty i spory, jakie prowadziliśmy z nieżyczliwymi encyklopedii osobami czy instytucjami, chcemy zachęcać Czytelników do pomocy w opracowaniu fotogramów, prosić o wsparcie w archiwalnych poszukiwaniach faktów czy – to najważniejsze! – księgarzy, pragnących oferować nasze książki. Także wszystkie inne spięcia, jakie zapamiętaliśmy z przeszłości, albo doświadczamy współcześnie.

■ Na początek zachęcamy do nadsyłania propozycji i sugestii, jak ma wyglądać i co zawierać planowany jesienią 2015 jubileuszowy, już 25. ROCZNIK, nasza flagowa pozycja. Wiadomo, ma być inny, świąteczny, radosny, ale też w jakimś sensie – stanowić zwieńczenie 25 lat pracy GiA. Liczymy na głosy Czytelników, strona WASZ GŁOS ma być codzienną lekturą każdego z nas! 

Nasze książki Nasze książki

Patroni medialni Patroni medialni
Copyright 2004-2015 GiA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Encyklopedia piłkarska ukazuje się od 1991 | Od 27 sierpnia 1997 Bożena Lidia Szmel decyzją Prezydium pełni funkcję "oficjalny kronikarz PZPN ds reprezentacji narodowych Polski"